Hodiny na mieru

Každé hodiny od LYKO sú unikátne. Viete čím? Na svete totižto nenájdete žiadny rovnaký kus. Sú vyrábané ručne a jednotlivé tvary z epoxidu dokážeme spraviť len raz. To isté platí aj pri dreve. Každý jeden kus je originál. Drevené hodiny zo živice sú teda vždy úplne autentické, nikdy nedosiahneme totožný vzhľad, najmä čo sa týka detailov a zafarbení.

Drevo

Drevo, z ktorého chcete vyrobiť hodiny si môžete sami vybrať. Odtieň, tvar aj hrúbka je na Vás. Túžite po čistom a zdravom dreve bez trhlín, alebo skôr po starom dreve, ktoré skrýva množstvo príbehov? Dajte nám vedieť. My následne vyberieme tú najkrajšiu a najpodobnejšiu variantu, ktorú ste nám špecifikovali.

Epoxidová živica

Tá zvýrazní eleganciu dreva a celkový dojem. V kombinácií s drevom pôsobí doslova fascinujúco a garantujeme, že Vaše nové drevené hodiny z epoxidu budú v priestore tak dôležitým prvkom, že ani Vaša návšteva z nich neodtrhne oči. Na výber máte množstvo farebných odtieňov, ktoré môžete skombinovať aj s metalickým pigmentom. Epoxid môže byť priehľadný, polopriehľadný alebo plnofarebný – nepriehľadný. Hodiny sú zalievané tým najkvalitnejším epoxidom na trhu, ktorý nepraská, nežltne (=je UV stály) a dokonca je vhodný aj s potravinami.

Finálna úprava

FINÁLNA ÚPRAVA je čerešničkou na torte. Odporúčame brúsenie do jemného matu. Ten zvýrazní prirodzenosť dreva a nástenné hodiny tak pôsobia prirodzene. Ak však túžite mať celé hodiny s vysokým leskom, zvýrazniť leskom epoxidovú časť či mať celé hodiny z epoxidu, všetko je možné. Radi splníme všetky vaše požiadavky. Na zakonzervovanie používame mix prírodných olejov a voskov s príjemnou vôňou, bez rozpúšťadiel a toxických látok, ktoré slúžia na stabilizáciu a finálnu povrchovú úpravu dreva. Obsahujú prírodné UV inhibítory, čiže hodiny budú odolné aj proti prípadnému slnečnému žiareniu, a teda nestratia svoj šarm ani po niekoľkých rokoch! 

 

Túžite po hodinách z epoxidu s krásnou prirodzenou farbou, leskom a vôňou?
Vyrobíme Vám ich na mieru. 

SCROLL UP

Nákupný košík