Výroba na zákazku

Každé hodiny sú niečím unikátne a majú svoju dušu. Tak ako váš byt či dom alebo niekto, komu chcete hodiny darovať. Po vzájomnej dohode Vám vieme vyrobiť hodiny priamo na mieru, ktoré budú Vašim zrkadlom. 

Drevo

Na výber máme množstvo dreva v rôznych odtieňoch a tvaroch. Od našich dodávateľov objednávame vždy len tie najzaujímavejšie kúsky či už zafarbením, tvarom alebo kresbou. Vybrať si môžete čisté a zdravé drevo bez trhlín, alebo staré, ktoré má za sebou znateľný príbeh.
Guľatina alebo zaujímavý koreň, orech, buk, dub, brest, javor, gaštan, čerešňa…zoženieme čokoľvek. 

Epoxidová živica

Živica podtrháva eleganciu dreva a zvýrazňuje celkový dojem z hodín. Pri správne zvolenom odtieni budú hodiny zohrávať v priestore dôležitý prvok a garantujeme Vám, že z nich ani vy ani Vaša návšteva neodtrhne oči. 
Na výber máme množstvo farebných alebo tiež metalických pigmentov. Epoxid môže byť úplne priehľadný, polopriehľadný alebo plnofarebný – nepriehľadný. 
Na zalievanie hodín používame len overený a najkvalitnejší epoxid na trhu, ktorý nepraská, nežltne (je UV stály) a dokonca je vhodný aj na kontakt s potravinami.

Finálna úprava

Ako bodku za finálnym dielom odporúčame brúsenie do jemného matu. Podčiarkne sa tak prirodzenosť dreva a produkt nevyzerá tak umelo. Na požiadanie vieme samozrejme vytvoriť vysoký lesk, či už len epoxidovú časť alebo zaliať celé hodiny priehladným epoxidom.

Na zakonzervovanie používame mix prírodných olejov a voskov, ktoré fungujú ako finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor.  Majú príjemnú vôňu bez obsahu rozpúšťadiel a toxických látok. Obsahujú prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.
Hodiny tak získajú krásnu prirodzenú farbu, lesk a vôňu.

SCROLL UP

Nákupný košík